trusted online slot malaysia Kosmetika Praha 9 - Újezd nad Lesy, kosmetické služby Duolift Expert

Duolift Expert - vyčistí pleť

Pomocí vibrující ultrazvukové stěrky bezbolestně a do hloubky stahuje z pleti nečistoty a kožní maz.Nahradí tím chemický peeling a mechanickou mikromasáž.

Duolift® Expert je kompletní zařízení pro péči o tělo a obličej. Jedná se o exkluzivní přístroj, který nabízí 4 hlavních techniky péče je zárukou okamžitých viditelných výsledků.

Duolift expert je vhodný pro:

  •  zářící krásu
  • hydrataci
  • kombinovanou pleť
  • ultra lifting
  • mastnou pleť
  • citlivou pleť se skvrnami
  • komsetickou řadou bílá péče
  • péči o tělo a odstraňování celulitidy

Bezbolestné hluboké čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle, ultrazvukový peeling pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které velmi účinně čistí pleť, odstraňují z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky. Současně dochází k jemné mikromasáži, která důkladně regeneruje a dodává jí okamžitý jasnější vzhled. 


Duolift Expert - vakuová terapie

Podtlaková masáž pokožku dobře prokrví a vyhladí. Zbaví ji otoků, a to zejména v partiích kolem očí.

Stimuluje a obnovuje buňky.

Roll X je jediná hlava na světě u které design nasávací komory umožňuje obnovení svraštilé pleti podobně jako u ruční masáže. Pomocí Roll X se provádí podtlaková lymfatická masáž, která působí na otoky, zjemňuje vrásky a zanechává pleť vyhlazenou a prokrvenou

Duolift Expert byl vyvinut na základě dlouhodobých zkušeností francouzských odborníků tak aby maximálně zvýšil prestiž kosmetických salonů a beauty center.

Duolift Expert - vyhlazuje pokožku

Ultrazvukové vlny mění propustnost pokožky a tím se lépe dostanou látky z účinné speciální dermokosmetiky do spodní vrstvy kůže (mezoterapie).

Pomocí této kosmetiky se probouzí elastinová a kolagenová vlákna.

Omlazuje se tak pleť a vyrovnávají se vrásky.

Ultrazvukové vlny mění propustnost pokožky a aktivní látky z kosmetických produktů pronikají hluboko do pokožky. Aktivuje se tvorba elastinových a kolagenových vláken, dochází k hloubkové regeneraci pokožky a potlačení tvorby vrásek. Dostavují se prvotřídní výsledky v omlazení obličeje.

Duolift Expert - světelná terapie

Světlo v různých vlnových délkách ošetřuje pleť, rozproudí látkovou výměnu v buňkách a podporuje tvorbu kolagenu. Tím se pleť zpevňuje a vyhlazují se vrásky v obličeji. Kosmetička použije přesně takovou světelnou terapii, která je nejvhodnější pro váš typ pleti.

 

Druhy světelné terapie:

Modrá pomáhá proti akné, zklidňuje citlivou a podrážděnou pleť

Červené světlo podporuje tvorbu kolagenu a elastinu. Má vliv na obnovování činnosti buněk a urychluje spalování tuků v podkoží

Zelená zklidňuje pleť, působí protizánětlivě, má jemné masážní účinky a podporuje odtok lymfy

Žlutá zlepšuje vstřebávání přípravků proti vráskám, zpevňuje pokožku a čistí ji

Tyrkysová zklidňuje podráždění, zjemňuje pleť a podporuje obnovu buněk