trusted online slot malaysia Kosmetika Praha 9 - Újezd nad Lesy, kosmetické služby Duolift Expert

Stem Cells Phyto - Elite Intensive Serum

Intenzivní omlazující sérum

Jemné, mikroemulzní sérum pro hloubkovou obnovu pleti a zjemnění vrásek. Podporuje aktivitu a ochranu kožních kmenových buněk. Viditelně zdokonaluje pleť zvenku i zevnitř. Díky svému exkluzivnímu složení nabízí komplexní řešení všech projevů stárnutí, jako jsou vrásky, ochablost, rozšířené póry, dehydratace, zarudnutí a pigmentace. Pleť je následně vyplněná, hladší, pružnější, hydratovaná, zářivější a mladistvá. Aplikuje se na noc pod krém.

Použití: Večer vmasírujte do pokožky před nanesením krému. Maximálních výsledků dosáhnete používáním před aplikací omlazujícího krému Stem Cells Phyto-Elite Intensive Cream. K navození ideálních výsledků, používeje přípravky obsahující kmenové buňky Pevonia 56 dní (dva plné kožní regenerační cykly).

Aktivní látky:

• kmenové buňky argánie trnité - zjemnění vrásek
• kmenové buňky kořene kostivalu lékařského - podpora tvorby kyseliny hyaluronové, vyhlazení povrchu pleti
• mořský kolagen - působí proti vráskám, bílkovina proti stárnutí
• kyselina hyaluronová - zadržuje vlhkost
• lékořice - hydratuje, snižuje alergické reakce, brání zhušťování odumřelých buněk
• vitamin C - působí proti stárnutí a volným radikálům
Všechny ingredience pocházejí z přírodních zdrojů.

Víte, že výrobky nové řady Stem Cells přichází s novou generací technologie Phyto-Elite™ pro získávání rostlinných kmenových buněk. Přípravky podporují obnovu našich kmenových buněk pomocí vnějšího přidávání kmenových buněk rostlinného původu, což má výborné účinky na pleť. Oddálí se proces stárnutí pleti, zachová se její mladistvost a výrazně uvolní vrásky. Koncentrace účinných fyto-kmenových buněk Pevonia je zhruba 5-10 krát vyšší než je tomu u srovnatelných přípravků. Rostlinné kmenové buňky se získávají se z pupenů rostlin, spodní části kořenů a tvrdých částí. Kmenové buňky mají jedinečnou schopnost vytvořit jakýkoliv jiný typ buňky. U rostlin může za vhodných podmínek z těchto buněk zregenerovat celá rostlina.

Složení: Argania Spinosa (Argan Stem Cells), Symphytum (Comfrey Root Stem Cells), Collagen, Hyaluronic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Magnesium Ascorbyl Phosphate (Vit C)