trusted online slot malaysia Kosmetika Praha 9 - Újezd nad Lesy, kosmetické služby Duolift Expert

Duolift Expert - celulitida

Princip působení ultrazvuku

Působením ultrazvuku vzniká celá řada reakcí. Zaprve se v okolních tkáních mění tlak. To je reakce na fakt, že částečky hmoty tkáně, které na kmitání reagují, se začnou pohybovat sem a tam. Při tomto rychlém pohybu vzniká také tření, jehož následkem je v hlubších vrstvách tkáně teplo. Kromě toho dochází k určitému druhu biochemické mikromasáži. Obě reakce, teplo i mikromasáž, společně působí na roztahování cév a posilují tak zásobování buňěk i proces látkové výměny v nich. Zvyšuje se propustnost buněčných membrán, aktivuje se odvod zplodin látkové výměny, zlepšuje se mízní tok. Obzvláště zajímavý je účinek, kdy se působením ultrazvuku rozšiřuje mezibuněčný prostor a zplodiny látkové výměny se mohou lépe odvádět. Odplavování zplodin látkové výměny z kůže se řadí ultrazvuk k nejmodernějším metodám v odstraňování celulitidy a tukových buněk.

 Hned při první aplikaci je pokožka vyhlazena a je dosaženo mikrocirkulace.
Podporuje odstranění celulitidy a odbourávání tuku
Dochází ke zpěvnění pokožky
Poškozená tkáň je regenerovaná

Počet ošetření:

Výsledky léčby můžete pozorovat již po třetím ošetření.
Doporučujeme léčbu o 10-12 ošetření.
Nikdy nezapomínejte, že DUOLIFT EXPERT pomůže Vašim klientům dosáhnout žádaných výsledků, pouze pokud dojde k úpravě životního stylu, stravy apod.
Domácí péče spočívající v aplikaci DermaLyse gelu pomáhá zeštíhlujícímu procesu a dosažení ideálního výsledku.

Frekvence ošetření:

Od 2-3 ošetření za týden (max.). Ne více než 1 ošetření za každé dva dny.
Pozor: 2 ošetření za týden během prvních 3 týdnů (intenzivní kúra) a potom 1 ošetření týdně do konce programu. U programu o 12 ošetřeních bude kúra trvat 2 měsíce.